Добрий день.
Допоможіть, будь ласка, його інтегрувати бізнес-правило дял мобільного додатку у сторінку.
1. В який файл та в який модуль програми необхідно вставити код, та чи коректно він написаний
Умова:
Якщо UsrBoolIsRppa має значення true і UsrLkpStatus має значення або a61c3050-373e-472c-aac4-26f9a8c70e51, або fa7aeed0-6ae4-465a-b3ee-baf2288a7170.
Робити колонку UsrTextSolutionDescription обов'язковою для заповнення.
Terrasoft.sdk.Model.addBusinessRule("UsrAppNewTasks", {
ruleType: Terrasoft.RuleTypes.Visibility,
conditionalColumns: [
{
name: "UsrBoolIsRppa",
value: true
},
{
name: "UsrLkpStatus",
value: ["a61c3050-373e-472c-aac4-26f9a8c70e51", "fa7aeed0-6ae4-465a-b3ee-baf2288a7170"]
}
],
triggeredByColumns: ["UsrBoolIsRppa", "UsrLkpStatus"],
dependentColumnNames: ["UsrTextSolutionDescription"]
});
Нравится
Доброго дня!
Не впевнений, що в новому інтерфейсі мобільного застосунку вдасться створити саме таке правило, в будь-якому випадку, ось невелика інструкція по їх створенню:
На даний момент відмінність між правилами на карточці і моделі незначні. А саме відмінність полягає в тому, що у карточки є Visibility rules, які можуть показувати або ховати елементи карточки. Тому розглянемо саме цей приклад, спробуємо ховати якусь колонку за умови.
1) Налаштовуємо правила у вебі.
2) Назви контролів (“Code” та “Element code”) треба давати згідно назв колонок. Тобто, якщо колонка UsrText, то і контрол має так називатися (бо в вебі назви генеряться автоматом по замовчуванню).
3) Налаштовуємо правило, яке ховає поле UsrText.
4) Додаємо новий (або існуючий розділ) в майстрі мобільного додатку і налаштовуємо карточку належним чином.
5) Переходимо в Конфігурацію (WorkspaceExplorer) і шукаємо схему налаштування карточки (формат назви схеми: Mobile[Назва об'єкта]RecordPageSettings[Назва робочого місця]):
6) Відкриваємо цю схему. Відкриваємо її метадані (Actions → Open metadata) і дивимося її метадані (секцію Metadata (Read-Only)) і копіюємо її Uid, PackageUid та CreatedInPackageUId.
7) Експортуємо налаштовані в п.3 правила: аддон [Назва об'єкта]_FormPageBusinessRule.
8) Ці метадані треба трохи адаптувати під мобільну платформу. Відкриваємо отриманий файл метаданих і вносимо наступні правки:
а) Змінюємо Uid. Його можна або згенерувати, або просто змінити декілька цифр\символів в поточному значенні. Старий UId треба змінити по всій схемі (мінімум 2).
б) Даємо нову назву Addon-а у Name та A2. Формат буде такий: [Назва об'єкта]RecordPageSettingsBusinessRule (наприклад, RulesRecordPageSettingsBusinessRule).
в) Замінюємо всі “EntitySchemaManager” на “ClientUnitSchemaManager”, якщо такі є.
г) В B6 прописуємо PackageUId з п.6.
д) В AD1 та TargetSchemaUId прописуємо UId з п.6.
е) В A5 прописуємо CreatedInPackageUId з п.6.
є) Замінюємо всі згенеровані в вебі назви контролів на відповідні імена колонок. Шукати їх можна приблизно за такими масками: LookupAttribute_, Input_, ComboBox_.
Наприклад, замість LookupAttribute_6wy705z має бути UsrContactType.
ж) Зберігаємо зміни.
9) Імпортувати цю змінену схему. Обираємо в Конфігурації потрібний пакет, натискаємо “Add” і в списку обираємо пункт “Import“ (на даний момент він останній в списку).
В результаті в пакеті, в якому цей розділ додавався в майстрі мобільного додатка, має з'явитися Addon-схема з правилами, які прив'язані до схеми налаштування карточки в мобільному додатку.
10) Після цього треба просинхронізувати мобільний додаток з Creatio і перевірити роботу правила.