Время создания
Фильтры

В системі дуже не вистачає можливість інтеграції контактів і календаря по CardDav і CalDav. Такі інтеграції є універсальними та дозволять позбивитись тих обмежень, які є на сьогодняшній день в поточних інтеграціях в Microsoft Exchange та Google Workspace, а саме: відсутність інтеграції контактів, та платність обох підписок. 

 

На сьогоднішній день, в зв'язку з ситауацією в країні, співробітники не завжди постійно знаходяться за компьютером, тому вкрай важливо в календарі телефону бачити заплановані активності без необхідності заходити в застосунок. Тим більш, що в телефоні реалізовані зручні віджети.

Також, часто інтеграція з телефонією реалізована таким чином, щоб співробітник відповідав через софт-фон, тому надважливо бачити під час дзвінка ім'я клієнта та назву компанії. 

1 комментарий

Доброго дня!Дуже дякую за вашу ідею. Ми зареєстрували його в резерві нашої команди R&D для розгляду та впровадження в майбутніх випусках програми. Дякуємо, що допомагаєте нам покращувати наш продукт.

Показать все комментарии

Добрый день! В дизайнере клиентских модулей есть удобная форма для работы с локализированными строками.

 

Изображение удалено.

 

Но, когда нужно добавить/изменить изображение, то нет информации какое изображение сейчас используется, а также какие есть локализации этого изображения. Для выяснения нужно лезть в БД и дальше работать с бинарными данными и т.д.

 

Изображение удалено.

 

Предложение:

 

В форму работы с Изображением добавить просмотр Изображения, а также поддержку работы с локализацией.

 

1 комментарий

Добрый день!Большое спасибо за вашу идею.

 

Мы зарегистрировали идею для нашей команды R&D для рассмотрения и реализации в будущих релизах.Спасибо, что помогаете нам улучшать наш продукт.С уважением,

Богдан

Показать все комментарии

Доброго дня. 

В нас є продукт, в якому близько 15 нових розділів.

Звісно є потреба "конвертувати" його у новий пакет та перевести до нового дизайну. 

Спробували це зробити на 8.0.1 та 8.0.2. Не дивлячись на помилки які є зараз не хватає створення розділу та деталі по наявному об'єкту.Я готовий зачистити систему від усіх прив'язок та сторінок старого формату розділів та сісти перебрати кожен розділ в новому дизайні, благо кастомного коду в нас не дуже багато, та і він робить тільки фільтрацію в деталях, що в новому дизайні можна налаштувати і так.  

 

1 комментарий

Богдан, добрий день!

 

Вже є зареєстроване побажання щодо створення розділу та деталі по об'єкту. Ми додамо ваше звернення для підвищення пріоритету реалізації функціоналу в майбутніх версіях.

Показать все комментарии

Если в установленном накаткой пакете только 1 внешняя сборка и нет других файлов, то при выгрузке в файловую систему и компиляции данная сборка не видна для конфигурации, соответственно компиляция не происходит.

 

Например:

Пакет А - в нем сборка.

Пакет Б - в нем C# схема, что ссылается на сборку.

При выгрузке в ФС и компиляции ошибка в схеме, так как она не видит сборки.

 

Временное решение:

Проставить пакету свой Maintainer и InstallType, чтобы пакет выгрузился в Terrasoft.Configuration\Pkg. Тогда работает.

0 комментариев
Показать все комментарии

На данный момент вложения чатов сохраняются в базу данных.

Метод SaveFileFromStream класса OmnichannelProviders.AttachmentsDownloader использует стандартный метод entity.SetStreamValue("Data", ms).

Метод SaveFile класса Terrasoft.Configuration.Omnichannel.Messaging.OmnichannelOutcomeMessagingService использует стандартный метод entity.SetStreamValue("Data", attachment.Content).При этом с недавнего времени появились абстрактные интефейсы для работы с файлами в системе (Terrasoft.File).

https:/academy.terrasoft.ua/docs/developer/back_end_razrabotka/api_dlya_raboty_s_fajlami/obzorНесмотря на отдельно настроенное с помощью интерфейсов хранение файлов не в БД а на диске (или возможное любое другое), чаты все ровно сохраняют файл по старому в БД.Идея:

Доработать матоды OmnichannelProviders.AttachmentsDownloader.SaveFileFromStream и Terrasoft.Configuration.Omnichannel.Messaging.OmnichannelOutcomeMessagingService.SaveFile, чтобы они работали через интерфейсы Terrasoft.File.

1 комментарий

Владислав, добрый день, благодарю за вашу идею по развитию системы. Ваше пожелание было передано ответственной команде.

Показать все комментарии